Monday, May 17, 2010

inglite nipinurk: targu kodus talita

kuidas käenahka rikkumata saada puhtaks iksdriimiga poriseks saanud tossud? eriti siis, kui jõuad ürituselt koju pimedas, ja seega vihmaveetünni juurde ei jaksa enam minna. see on imelihtne, isegi kui koju keskmiselt harvemini juhtub.

vannituppa neid elukaid ei kannata panna. niisiis tuleb tossud panna rõdule paariks päevaks elu üle järgi mõtlema. kui papud uuesti meelde tulevad on kindlasti õues parasjagu vihmasadu ning vettinud, kuid juba pisut puhtamad elukad, peavad jätkuvalt õuereziimile jääma. veel paar nädalat hoovihmu ja päikesepaistet ning jalavarjud ongi taas väärt uut inspektsiooni. kui juhtub olema kuiv ilm, võib tosse natuke üle rõduserva naabrinaise puhta pesu kohal kloppida/harjata ja vastavalt tulemusele nad siis taas kasutuskõlblikuks tunnistada, või veel mõnda äikesejärgset osoonilaksu ootama jätta.

omast kogemusest võin öelda, et juba kolme nädala pärast võib öelda rõõmsalt, tehtud!, ja jälle hakata mõtlema uuele metsaskäigule.

4 comments:

helen said...

inglite ilunipid laiskadele meestele:1)kott oma just xdreamilt tulnud võistlusriietega jätke ukse juurde-soovitavalt kohe naise kingakapi ette 2) kui järgmisel päeval see ikka seal siis tõstke higisemad-märjemad riided-jalanõud lihtsalt koti kõrvale-aga asukoht olgu sama 3)ja umbes 3 päeva pärast on teil puhas pesu ja papud

Andres P said...

Selle peale tuli mul meelde Martti üks varajasem postitus - ehk vaadake ette, muidu on roundupi vms vaja . http://medisoftat.blogspot.com/2009/11/mis-on-pildil.html

JAN007 said...

Survepesur sobib hästi, olen autot pestes ka tossud üle lasnud. Soovitav on näiteks autoratta najale enne panna, muidu lendavad veejoaga minema :-)

Epochka said...

seekord oli õues nii külm, et survepesur jäi testimata. panin jälle tossud rõdule :)