Tuesday, February 12, 2008

vastlanädala järelmõjud


kõiges on süüdi vastlanädal. feilisime järjekordsel katsel poodiumile jõuda: selle hooaja iksdriimi esimene lisaülesanne - ajastada õigeaegne registreerimine - osutus meie kohmakatele sõrmekestele teostamatuks. nüüd siis jääme ootama järgmisel nädalal tekkivat sekond shaansu. uueks hooajaks on on korraldajad blondiinemurdvaid trikke välja nuputanud (a la 3 !!!! si pulka) et veelgi minimiseerida meie variante vajaliku varustusega startida. ehk ongi paras aeg mingi muu võistlussari vallutada?

eelmine nädal läks meil järjest untsu 3 katset inglisporti teha. esiteks agiteeris merike meid pikkade linade eest hoolt kandma ja tellis ka vastava keiteringi. lisaboonusena olid tal kaasas kevadmoodide kollektsioon, mida kohalikud staarmodellid ka kätvoogitasid. moedemm venis pikaks ja rahvaste sõpruse suhteid arendades jäigi meil siiski õue minemata. niisiis peame arvestama suht lühilinalise aastaga.

teine start oleks pidanud olema reede õhtul, tähistamaks meie esimest inglistarti. kahjuks oli ürituse peakohtunikul midagi kobisemist meie suusatamisoskuse kohta ja ta kasutas oma tugevama õigust. ma arvan, et ta tahtis anda meid elimineerides oma lemmiksportlasele (kes ka teda ennast võistlema üritas meelitada) suuremad võidulootused. selline kurikavalus tõi aga protezeeritavale bääd lakki. meie leevendasime oma kurvastust nagu vaaremad ennemuiste, st intellikentsete kobrannade seltsis peenemat näputööd tehes ja hiljem jalga keerutades ;)

kolmanda stardi oleksime saanud teha mina ja helen kahkesi pühapäeval. meil oli ka stardinumber olemas, roosa joogipudel kaasas, tiivad klopitud ... aga ... kuna lund oli metsavahele jäänud nii napilt siis hakkas meil tõsistest sportlastest hale ja loobusime nende kasuks lume kulutamisest. seda enam, et hommikul sai kõikvõimalikke võimlemisharjutusi tehtud.

helenil on nüüd varsti ees kaks starti päris välismaal ja nende distantsid peaksid korvama kõik meie luhtaläinud plaanid + valgeobese stardi kolme eest.

3 comments:

päss said...

Kuna luuvalupäeval sai jalga keerutatud, siis on oodata liigesehaigusterohket aastat. No ja laupaöösel läks ikka eriti hulluks - alustasime poksiringis, jätkasime tantsumaratoniga ja lõpetasime mehekandmisega. Seda võib juba peaaegu spordiks nimetada - issssand millesse ma olen ennast jälle mässinud!

Appike mul on huulekas kadunud!!!

Epochka said...

nüüd saad ise ka aru et oled omadega hädas. aga lohuta end: sellise trenni peale võtavad gõudiskaverid sind kindlasti punti. nad polegi veel ennast üles andnud järgmiseks hooajaks, küllap veel alles jälgivad su sportlikke edusamme.

päss said...

Gõudiskaverid on liiga nõrgad minu jaoks!!! Mina päästan päeva, päästan öö ja eesti suusatamise takkapihta!