Wednesday, April 20, 2011

kevad IN, üks ingel OUT

sel esmaspäeval pidanuks ma iksdriimi kodukalt juhendit lugema ja heleniga kaasavõetavate asjade listi üle arutama. kui see oleks olnud tavaline kevad. kahjuks jääb sel iksdriimi hooajal minu si pulk kosmeetikakotti ja tiivad koide toiduks, sest toss on totaalselt väljas ja pauer off.

talv sujus plaanipäraselt. winter iksdriim oli konfliktis muu sotsiaalse kalendriga, kuid selle eest sai tiim endale uue nimisponsori ja uue hooaja kalender paistis liiga hea et olla tõsi. avalöögiks pidi olema ju puhas stiletojooks tallinna vanalinnas. ei mingit poriohtu jne. tundsime, et lõpuks ometi on ka meile mõtlema hakatud. no ja siis veel öö saarel - ramantika, ramantika ...

aga siis hakkasin mina pidurdama. pärast saksa maratoni tuli sisse pooleteistkuuline spordipaus. märtsi lõpus üritasin korra suusatada ja sellest sai paras disaaster. esimesed 7 kiltsa suusatasin aru andmata, et kuidagi tuleb tagasi ka saada. see tagasikäigu graafik sai olema mitte eriti edasiviiv: 500 meetrit suusatamist, 2 minutit kohapeal hingeldamist, veel 500 m suusatamist ja 2 minutit kohapeal hingeldamist.

viimane sportimise üritus järgnes paar nädalat hiljem. kui naabrilapsed ühel päeval ujulasse hakkasid sättima, haakisin end kaasa mõtledes, et ujumine mul ikka pole meelest läinud. ei midagi ilusat: 700 meetrit ja 30 minutit ja terve järgmine päev peavaluga pikali. no kesse sellist kanuupunkte võtma saadab!

nüüd on aeg juba niipalju edasi läinud, et standbai reziimi tõttu ei lähe enam tiimiriidedki selga vaid on kõik kõhu pealt punnis. loodetavasti leiavad helen ja merike ikka tee metsa ja võibolla aitavad mõnes tiimis asendusliikmena malet mängida.

edukat hooaega konkurentidele ja korraldajatele! loodan, et te oskate inglite puudumisest tuleneva eelise ära kasutada. aa rajakad ja eriti porgandid saavad vabamalt hingata ja ei pea enam kiirustama, suurest hirmust, et meie juba finišis ees ootame. korraldajad saavad jumala rahus kogunenud koledad randmepaelad ära kasutada ja pokud metsa tagasi viia. fotopeded ei pea kartma, et meist pilti tehakse. ja spordimehed rõõmustavad, et keegi enam iksdriimil pseudosportlikku pisikut ei levita ja seega nende meeleheitlikku kaklust kohtadele 120-140 ei naeruväärista. võib olla ainult urmo isa tunneb uutest inglilaulu plaatidest puudust. küll me siis järgmisel hooajal kõik tasa teeme ;)

jäneseid ja mune pühapäevaks kõigile!

1 comment:

heiti said...

Porgandid igatahes tunnevad inglitiibade sahinast sügavat puudust.